چاپ کتاب از پایان نامه های ارشد و دکتری

مزایای چاپ کتاب برای دانشجویان و اعضای هیات علمی

چاپ کتاب از پایان نامه و یا تبدیل پایان نامه به کتاب به اندازه یک مقاله ISI برای دانشجویان امتیاز دارد. برای عزیرانی که درخواست هییت علمی به دانشگاه ارائه می کنند، چاپ کتاب به اندازه بیش از 5 مقاله ISI معتبر امتیاز خواهد داشت، ضمن اینکه هیچ گاه نگرانی از بابت بلک لیست رفتن و یا از دست رفتن ضریب تاثیر مانند مقالات ISI نخواهید داشت. از طرفی دیگر هزینه تبدیل پایان نامه به کتاب و چاپ آن بسیار کمتر از استخراج ترجمه و پذیرش و چاپ مقاله در مجلات ISI خواهد بود. بنا براین پیشنهاد ما به شما این است که در صورت تمایل پایان نامه خود را به کتابی مدون تبدیل کنید تا دیگران نیز بتوانند به آن دسترسی پیدا کرده و از آن استفاده کنند چراکه در غیر این صورت دانشجویان و پژوهشگران دیگر برای دسترسی به پایان نامه شما تنها مجبورند تا به دانشگاه شما مراجعه کنند که این امر به خاطر فواصل زیاد برای همگان ممکن نیست. از طرف دیگر امتیاز کتاب امتیاز بالایی بوده و این امر می تواند به تقویت رزومه شما کمک کند.

نحوه و شرایط تبدیل پایان نامه های ارشد و دکتری به کتاب

1- ابتدا پایان نامه برای متخصصان دپارتمانها ارسال می شود و این متخصصان با مطالعه پایان نامه پتانسیل موجود برای تبدیل شدن به پایان نامه را به نگارنده گان پایان نامه ها اعلام می کنند. در صورت ضعیف بودن پایان نامه متخصصان می توانند پیشنهاد لازم برای تقویت پایان نامه را به متقاضیان اعلام کنند.
2- در قدم بعدی با توافق طرفین و اعلام زمان مجوز چاپ از وزارت ارشاد وشماره شابک ISBN و نیز فیپا از کتابخانه ملی توافقات به صورت مستند به شکل قرارداد در آمده و با تعیین هزینه کار جریان پیدا می کند.
3- در گام بعدی پایان نامه به دقت مطالعه شده و ویرایش های لازم صورت میگیرد. در این گام لغاتی مانند پایان نامه و یا پروپوزال و یا مواردی که با قالب پایان نامه سنخیتی نداشته باشند از متن حذف می شود( مانند استاد راهنما، مشاور و…) . در این گام انسجام مطالب نیز بهتر و بیشتر می شود.
4- در گام بعدی صفحه آرایی متناسب با قطع کتاب انجام می شود تا کیفیت لازم به دست آید.
5- مرحله بعدی مرحله تدوین طرحی جلد می باشد. این کار با مشورت صاحب اثر صورت گرفته و اسامی روی جلد به ترتیب درج می شود.
6- کتاب پس از آماده شدن برای گرفتن شابک ارسال شده و پس از اختصاص شابک، کتاب به کتابخانه ملی برای صدور فیپا (شناسنامه کتاب ) فرستاده می شود. در نهایت کتاب به وزارت ارشاد برای دریافت مجوز چاپ فرستاده می شود تا مجوز چاپ برای کتاب صادر شود. بعد ازآن کتاب آماده چاپ است و توسط ناشر برای لیتوگرافی، چاپ و صحافی فرستاده می شود.

تبدیل کتاب به پایان نامه

زمان لازم برای تبدیل پایان نامه به کتاب و چاپ آن

برای تبدیل پایان نامه به کتاب (چاپ کتاب با تیراژ پایین، چاپ کتاب با تیراژ بالا) به طور متوسط یک ماه زمان نیاز است. درحالی که اگر صفحه آرایی ویراستاری و طراحی جلد صورت گرفته باشد این زمان بسیار کمتر نیز خواهد بود. به طور متوسط با آماده بودن کتاب، اخذ مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد، کتاب خانه ملی ، اخذ شابک تا 20 روز نیز قابل انجام می باشد.

نحوه سفارش چاپ کتاب از پایان نامه

متقاضیان عزیز می توانند پایان نامه های خود را برای برررسی اولیه برای موسسه ایمل کرده و متخصصات ما پس از بررسی تخصصی آن با شما تماس بگیرند. در صورت توافقات اولیه این توافقات به صورت رسمی و به شکل قرارداد مستند شده و هزینه های پرداختی آن نیز مشخص می شود. باید به این نکته اشاره کنیم که چاپ کتاب از پایان نامه در موسسه پارس تز ایرانیان به صورت تضمینی بوده و در صورت عدم انجام هریک از مراحل اخذ مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد و اخذ شابک کلیه هزینه های ابتدایی متقاضیان عودت داده خواهد شد. پرداخت هزینه های چاپ کتاب از پایان نامه نیز به صورت اقساطی بوده و هزینه های چاپ کتاب نیز بسیار کمتر از یک مقاله ای اس ای خواهد بود.

استخراج کتاب از پایان نامه

مجوز شابک یا فیپا و مجوز وزارت ارشاد چگونه اخذ خواهد شد؟

پس از عقد قرارداد و تحویل فایل به موسسه، شماره  شابک برای کتاب شما درخواست شده و این شماره از کتاب خانه ملی انجام می شود. معمولاً بین 8 تا 12 روز کاری شماره شابک توسط کتاب خانه ملی صادر شده و می توان برای برای اخذ مجوز چاپ به وزارت ارشاد اسلامی مراجعه نمود. پس از آن نوبت به اخذ مجوز چاپ از وزارت ارشاد رسیده و این کار نیز صورت گرفته و کتاب برای چاپ به چاپخانه سپرده می شود. متقاضیان باید توجه داشته باشند که پس از درخواست شماره شابک امکان هیچ¬گونه تغییری درعنوان کتاب ، نام و یا حتی ترتیب اسامی نویسندگان وجود نخواهد داشت.

آیا اخذ مجوز کتاب های مستخرج از پایان نامه معتبر می باشد؟

اخذ مجوز کتابهای مستخرج از پایان نامه به صورت قانونی و مستند از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی خواهد بود و موسسه به شما این اطمینان را می دهد که کلیه مجوزهای کتب منتشره قابل استئلام از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی خواهد بود. این امر در مورد اخذ شابک نیزکاملا صدق می کند و از طرف صاحب اثر نیز قابل پیگیری خواهد بود.

موسسه پارس تز ایرانیان برای چه رشته هایی خدمات تبدیل پایان نامه به کتاب را ارائه می دهد؟

موسسه پارس تز ایرانیان به دلیل جلب همکاری پژوهشگران و خبرگان دانشگاهی در امر تحقیق و پژوهش در کلیه رشته های دانشگاهی آماده ارائه خدماتی مانند: تقویت محتوایی پایان نامه ها برای چاپ کتاب از آن و همچنین ویراستاری ادبی آن خواهد بود. بنابراین کلیه رشته های دانشگاهی تحت پوشش خدمات تخصصی چاپ کتاب از پایان نامه می باشند.

برای استفاده از هریک از خدمات زیر و نحوه چاپ کتاب از پایان نامه و هزینه چاپ کتاب با ما تماس بگیرید

نگارش کتاب در کلیه رشته های تخصصی زیر نظر متقاضیان
ترجمه کتب در رشته های تخصصی با کیفیت و سطح علمی مناسب
چاپ تضمینی کتب تالیفی و ترجمه شده دانشجویان و اعضای هیئت علمی از انتشارات معتبر
تبدیل پایان نامه های دوره ارشد و دکتری به کتاب با اخذ مجوز چاپ از وزارت ارشاد وشماره شابک ISBN و نیز فیپا از کتابخانه ملی
چاپ کتاب از پایان نامه ها با تقویت محتوا و ساختار انها
ویراستاری ادبی پایان نامه ها برای چاپ کتاب
صفحه آرایی کتب استخراجی از پایان نامه های ارشد و دکتری
طراحی جلد با سلیقه نویسندگان کتاب
طراحی جلد در قطع های مختلف
اخذ شابک و فیپا به صورت قانونی و معتبر
اخذ مجوز چاپ کتاب از وزارت فرهنگ وارشاد اسلامی
چاپ کتاب در قطع دلخواه متقاضیان به صورت چاپ دیجیتال و کیفیت عالی
ثبت کتاب چاپ شده در کتابخانه ملی
اقدام به فروش کتاب در وب سایتها و نمایشگها های مختلف با نظر نویسندگان کتب

تماس برای چاپ کتاب