چاپ فوری مقاله ISI در کمترین زمان و سریعترین زمان

چاپ مقاله، چاپ مقاله ISI، مقاله ISI، چاپ فوری مقاله، چاپ فوری مقاله ISI، چاپ تضمینی مقاله ISI، چاپ سریع مقاله ISI، ترجمه سریع مقالات، پذیرش سریع مقالات از مجلات ISI، پذیرش مقالات در مجلات ISI در کمترین زمان ممکن، چاپ سریع مقالات در مجلات ISI، چاپ مقالات در مجلات ISI در کمترین زمان، نگارش سریع مقالات علمی و پژوهشی، پذیرش در کمترین زمان ممکن از مجلات ISI، خدمات سریع چاپ مقالات در مجلات ISI، خدمات سریع پذیرش تضمینی در مجلات ISI، پذیرش تضمینی مقالات در مجلات ISI، اخذ پذیرش تضمینی مقالات در مجلات ISI، چاپ سذیع و تضمینی مقالات در مجلات ISI، چاپ مقاله در موسسه قابل اعتماد در مجلات ISI، پذیرش قطعی مقالات در مجلات ISI، پذیرش سریع السیر مقالات در در مجلات ISI، چاپ مقالات در مجلات ISIمعتبر و سریع، پذیرش مقالات از مجلات معتبر ISI، چاپ مقالات ISI متناسب با بخش نامه های دانشگاه ها

دپارتمان ISI در موسسه پارس تز ایرانیان این افتخار را دارد که رکورددار بیشترین پذیرش اکسپت و چاپ مقاله را کمترین زمان ممکن را دارا می باشد. این دپارتمان با بهره گیری از پژوهشگران برتر دانشگاه های مادر در کشور و داوران بین المللی مجلات الزویر، اشپرینگر، و غیره، زمان پذیرش و چاپ مقالات را به کمترین زمان ممکن تقلیل داده است. این نوع خدمات به دانشجویانی ارائه میشود که زمان بسیار اندکی برای پذیرش و چاپ مقاله خود دارا می باشند.

دپارتمان ISI در موسسه پارس تز ایرانیان چگونه زمان پذیرش و چاپ را کاهش می دهد؟

این دپارتمان به جلب همکاری اعضای هیئت علمی و داوران ذبده مجلات بین المللی در ابتدای امر مجلاتی را برای مقاله شما انتخاب می کند که بنا به معرفی این داورن شناخته شده در کمترین زمان ممکن مقاله را داوری و در اسرع وقت پذیرش مقاله را صادر می کنند. در گام بعدی با پیگیریهای منظم و انجام مکاتبات حرفه ای زمان داوری و پذیرش مقالات به کمترین حد خود می رسد.

آیا بلک لیست بودن مجلات و فاقد اعتبار بودن آنها از طریق دپارتمان چک می شود؟

از ویژگیهای اصلی این دپارتمان احساس مسئولیت اخلاقی در ارائه اطلاعات صحیح، اطلاع رسانی در مورد لیست مجلات جعلی(Hijacked Journals) و فاقد اعتبار(Black List) وزارت علوم و دانشگاه می باشد. متقاضیان باید این اطمینان را داشته باشند که این دپارتمان با ارائه اطلاعات صحیح از مجلاتی مقالات آنها را پذیرش می گیرد که مورد تایید دانشگاه ها و وزارت علوم باشد.

دپارتمان ISI برای پذیرش و چاپ سریع مقالات ISI چه خدماتی عرضه می کند؟

استخراج مقاله از پایان نامه های کارشناسی ارشد و دکتری در کمتر از یک روز
ویرایش علمی مقالات و بهبود علمی آنها
ترجمه تخصصی مقالات در حد اقل زمان ممکن
انتخاب مجلات ISI متناسب با بهش نامه های دانشگاه ها
ارسال مقالات به مجلات ISI و پیگیری اخد اصلاحات داوران
اخذ پذیرش از مجلات ISI در کمترین زمان ممکن
پیگیری چاپ مقالات و جلو انداختن زمان چاپ مقالات

چگونه می توانم به دپارتمان سفارش پذیرش و چاپ سریع مقالات  ISI بدهم؟

برای سفارش نگارش مقالات ISI پس از تماس با موسسه می توانید درخواست خود را اعلام کرده و به صورت دقیق اطلاعات لازم را دریفت کنید. پس از توافق مقالات شما سریعا ترجمه شده و در کمترین زمان ممکن به مجلات ارسال می شود. کلیه فرایندهای مقاله به اطلاع شما رسانده شده و در جریان ارسال و پذیرش آنها قرار خواهید گرفت.

ثبت سفارش فوری
لینک های مرتبط

بازگشت به صفحه اصلی
پذیرش مقاله ISI
پذیرش مقاله ISC
پذیرش مقاله Scopus
استخراج مقاله از پایان نامه
ترجمه مقاله ISI