انجام مقاله و پایان نامه مهندسی عمران

انجام پروپوزال مهندسی عمران، انجام پایان نامه مهندسی عمران، انتخاب موضوع پایان نامه مهندسی عمران، نگارش و چاپ مقاله ISI مهندسی عمران، پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI رشته مهندسی عمران در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری در موسسه پارس تز ایرانیان

مهندسی عمران (Civil Engineering) یکی از رشته هایی است که هدف آن تربیت مهندسانی با قابلیت و مهارت های طراحی، اجرای پروژه های راه، ساختمان، تاسیسات آبی، سدسازی، و نظارت بر اجرای طرح های عمرانی بوجود آمده است.
این رشته در مقطع کارشناسی دارای گرایش های عمران-عمران، عمران- آب و عمران-نقشه برداری می باشد. در مقطع کارشناسی ارشد این رشته دارای گرایش های عمران سازه، عمران-زلزله، عمران- خاک و پی (ژئوتکنیک)، عمران-سازه های دریایی، عمران-سازه های هیدرولیکی، عمران-نقشه برداری، عمران آب، عمران-مدیریت پروژه و ساخت، عمران عمران-مهندسی آب و فاضلاب، عمران-محیط زیست می باشد.
رشته مهندسی عمران در مقطع کارشناسی ارشد دارای حیطه ها و زمینه های پژوهشی گسترده ای در گرایش های خود است. موسسه پارس تز ایرانیان در رشته عمران با همکاری اساتید باتجربه و فارغ التحصیلان ممتاز دانشگاه های کشور آماده خدمت رسانی به دانشجویان مقطع ارشد و دکتری در انتخاب موضوع تحقیق، پروپوزال، پایان نامه، سمینار، مقالات ISI ، شبیه سازی با نرم افزارهای تخصصی مهندسی عمران در گرایش های مختلف است.

انتخاب موضوع پایان نامه مهندسی عمران

از آنجایی که انتخاب موضوع مناسب یکی از مهمترین بخش ها برای شروع یک پروژه،طرح پژوهشی، پایان نامه، مقالات ISI و ISC به شمار می رود و از اهمیت زیادی برای اساتید و دانشجویان برخوردار است، لذا موسسه پارس تز ایرانیان در بخش انتخاب موضوع آماده خدمات مشاوره ای به دانشجویان مقطع ارشد گرایش های مختلف مهدسی عمران می باشد. موضوعات به روز پژوهشی از طریق اساتید باتجربه در هر گرایش و با جستجوی دقیق در پایگاه های معتبر مقالات مانند ASCE، Sciencedirect،  Springer و …پیشنهاد شده و پس از تایید فرآیند نگارش پروپوزال، پایان نامه، اجرای شبیه سازی شروع خواهد شد.
شبیه سازی پایان نامه های مهندسی عمران با استفاده از نرم افزارهای تخصصی در موسسه پارس تز ایرانیان
نرم افزارهای طراحی سازه ها (ETABS; SAP2000, PERFORM)
نرم افزارهای مهندسی زلزله (SEISMO STRUCT,  SEISMO MATCH)
نرم افزارهای اجزا محدود  (ABAQUS, OPENSEES, ANSYS, SOLID WORKS)
نرم افزارهای برنامه نویسی مانند MATLAB
نرم افزارهای نقشه برداری  مانند AutoCAD, GEOMATICA
سایر نرم افزارها مانند PLAXIS

تمامی پروژه ها، شبیه سازی ها و پایان نامه ها دارای تعهد آموزش می باشند. انجام تمامی اصلاحات به عهده استاد همکار موسسه خواهد بود. متقاضیانی که تمایل به چاپ مقاله خود از پایان نامه داشته باشند می توانند از خدمات دپارتمان مقالات ISI موسسه از قبیل استخراج حداقل 2 مقاله از پایان نامه مهندسی عمران، ترجمه مقاله از پایان نامه مهندسی عمران، پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI مهندسی عمران بهره مند شوند.

درخواست خدمات پارس تز ایرانیان