عقد قرارداد چاپ کتاب

قرارداد چاپ کتاب از پایان نامه

عقد قرارداد برای تبدیل پایان نامه به کتاب

تبدیل پایان نامه به کتاب هزینه ای بسیار کم امکانپذیر است. به طور متوسط می توان با نصف هزینه نگارش ترجمه و پذیرش و چاپ یه مقاله ای اس ای یک کتاب به مجوز ارشاد به چاپ رساند. از آنجایی که یک کتاب علمی مستخرج از پایان نامه باشد، در مصاحبه دکتری و آزمون های استخدامی دارای امتیازات ارزشمندی است، لذا به همه ی دانشجویان گرامی پیشنهاد می شود پایان نامه خود را با کمترین هزینه و کمترین تیراژ به کتاب تبدیل کنند.

برای طی روند چاپ کتاب یا استخراج کتاب از پایان نامه کلیه توافقات به صورت مستند و به شکل رسمی عقد قرارداد شده و کلیه تعهدات صاحب اثر و موسسه مشخص می باشد.

ازجمه تعهداتی که موسسه به صاحبان اثر چاپ کتاب از پایان نامه دارد:

کلیه حقوق مادی و معنوی کتاب به متعلق به صاحب اثر کتاب بوده و در صورت چاپ های بعدی می تواند با موسسه همکاری کند.
صاحب اثر با امضای این قرارداد متعهد می شود که کل اثر متعلق به خود ایشان بوده و حقوق چاپ و نشر اثر متعلق به شخص حقوقی و حقیقی دیگر نیست و اگر هرگونه ادعایی از طرف شخص حقیقی یا حقوقی دیگرصورت بگیرد خود شخص پاسخگو خواهد بود و ناشر هیچ گونه مسئولیتی در برابر هیچ فردی نخواهد داشت و جبران هرگونه خسارت مادی و معنوی که به ناشر وارد می شود تماما به عهده صاحب اثر خواهد بود.
مجری متعهد می گردد که کلیه حقوق پایان نامه و همچنین کتاب مستخرج از پایان نامه را متعلق به صاحب اثر دانسته و هیچ گونه دخل و تصرفی در آن نداشته باشد.
کلیه مراحل تبدیل پایان نامه به کتاب اعم از: اخذ شابک، اخذ مجوز چاپ کتاب از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی،  ویرایش، صفحه ارایی، طراحی جلد و چاپ اثر به عهده مجری خواهد بود.
در صورتی که بنا به توافق طرفین کتاب مستخرج متشکل از دو یا چند پایان نامه باشد مجری باید محتوای فصول را قبل از چاپ به تایید صاحب اثر برساند.
متعهد می گردد اثر را با نام صاحب یا صاحبان اثر که در روی جلد درج خواهد شد به چاپ برساند.
مجری متعهد می گردد کتاب را در صورت تمایل متقاضی در سایتهای فروش کتاب قرار دهد و در صورت فروش کتاب عواید آن را  به صاحب اثر پرداخت کند.
موسسه به متقاضیان متعهد می شود که کلیه مدراک مربوط به اخذ شابک و مجوز چاپ از وزارت ارشاد اسلامی را به روئیت متقاضیان برساند.
موسسه به متقاضیان متعهد می شود که  در صورت عدم اخذ مجوز یا عدم چاپ کتاب کلیه هزینه های متقاضیان را عودت دهد.

عقد قرارداد چاپ کتاب استخراج کتاب از پایان نامه

برای استفاده از هریک از خدمات زیر با ما تماس بگیرید یا سفارش خود را در بخش ثبت سفارش سایت موسسه پارس تز ایرانیان ثبت نمایید.

نگارش کتاب در کلیه رشته های تخصصی زیر نظر متقاضیان
ترجمه کتب در رشته های تخصصی با کیفیت و سطح علمی مناسب
چاپ تضمینی کتب تالیفی و ترجمه شده دانشجویان و اعضای هیئت علمی از انتشارات معتبر
تبدیل پایان نامه های دوره ارشد و دکتری به کتاب  با اخذ مجوز چاپ از وزارت ارشاد وشماره شابک ISBN و نیز فیپا از کتابخانه ملی
چاپ کتاب از پایان نامه ها با تقویت محتوا و ساختار انها
ویراستاری ادبی پایان نامه ها برای چاپ کتاب
صفحه آرایی کتب استخراجی از پایان نامه های ارشد و دکتری
طراحی جلد با سلیقه نویسندگان کتاب
طراحی جلد در قطع های مختلف
اخذ شابک و فیپا به صورت قانونی و معتبر
اخذ مجوز چاپ کتاب از وزارت فرهنگ وارشاد اسلامی
چاپ کتاب در قطع دلخواه متقاضیان به صورت چاپ دیجیتال و کیفیت عالی
ثبت کتاب چاپ شده در کتابخانه ملی
اقدام به فروش کتاب در وب سایتها و نمایشگها های مختلف با نظر نویسندگان کتب

تماس برای چاپ کتاب