امتیاز چاپ کتاب در مصاحبه دکتری, امتیاز چاپ کتاب ارتقای اعضای هیئت علمی, امتیاز چاپ کتاب رتبه بندی معلمان

امتیاز چاپ کتاب در مصاحبه دکتری چقدر است؟

تالیف یک کتاب و به چاپ رساندن آن ارزش معنوی بالایی برای یک دانشجو دارد. به عبارت دیگر داشتن یک کتاب با مجوز وزارت ارشاد نشان از استعداد بالای دانشجو در انتشار علمی در بهترین سطح خود می باشد. امتیاز چاپ کتاب برای دانشجویان در در سالهای اخیر خصوصا برای ورود به دوره دکتری در دانشگاه های آزاد و سراسری متغیر بوده است. از همان سالهای اولیه مصاحبه های ورودی به دوره دکتری امتیاز کتاب چاپ شده بین 6 تا 7 متغیر بوده است. دانشجویان باید به این نکته توجه کنند که بسیاری با ارائه اطلاعات غلط دانشجویان را گمراه می کنند. در برخی از وب سایت ها دیده شده است که امتیاز چاپ کتاب را برای دانشجویان20 امتیاز ذکر کرده اند که باید نسبت به این نوع عوام فریبی ها نیز هشدار داد. به صورت ساده باید بگوییم اعضای موسسه پارس تز ایزانیان که اکثرا در دانشگاه های ازاد و سراسری مشغول تدریس هستند اذعان دارند که داشتن کتاب چاپ شده برای دانشجویان متقاضی ورود به دوره دکتری  بین 6 تا 7 را در پی دارد.  امتیاز کتاب تالیفی مجوز چاپ از وزارت ارشاد و شماره شابک ISBN و نیز فیپا از کتابخانه ملی و یا کتاب ترجمه شده برای مصاحبه های دکتری حداکثر 7 امتیاز می باشد. حال ممکن است اندک اختلافی بین کتاب ترجمه شده و کتاب تالیفی در مصاحبه های دکتری در نظر بگیرند. چرا که ارزش کتب تالیفی بیشتر از کتب ترجمه شده می باشد.
امتیاز چاپ کتاب تالیفی در مصاحبه دکتری 6 تا 7 امتیاز می باشد.
امتیاز چاپ کتاب ترجمه ای  در مصاحبه دکتری سال 1394 حد اکثر 4 تا 5 امتیاز می باشد.

امتیاز چاپ کتاب

داشتن کتب چاپ شده برای ارتقای اعضای هیئت علمی چقدر امتیاز دارد؟

طبق آیین نامه وزارت علوم و دانشگاه های آزاد برای اعضای هیئت علمی جهت ارتقاء تألیف یا تصنیف کتاب چاپ شده که حاوی تجربیات علمی و فعالیتهای پژوهشی نویسنده یا نویسندگان آن باشد برحسب اعتبار محتوی، کیفیت نگارش و کمیت اثر و اعتبار ناشر در چاپ اول تا 20 امتیاز تعلق خواهد گرفت. علاوه بر این ترجمه کتاب بر حسب تشخیص هیات ممیزه تا 10 امتیاز تعلق خواهد گرفت.

امتیاز چاپ کتاب برای رتبه بندی معلمان چقدر است؟

ارتقاء معلمان در آینده به اخذ  امتیازات آنان در  بخش فرهنگی‌تربیتی، آموزشی و علمی، پژوهشی و اجرایی منوط خواهد شد. تألیف کتاب و نگارش مقاله علمی و پژوهشی،ISI،  ISC، تدوین طرح پژوهشی، طراحی و راه‌اندازی منابع یادگیری، راه‌اندازی شبکه‌های تخصصی رایانه‌ای و مدارس قرآنی، تدوین استاندارهای آموزشی، تدوین شیوه‌نامه و روش کار دوره‌های فنی و حرفه‌ای و کاردانش، تولید اثر فرهنگی، انجام مشاوره فرهنگی برای دانش آموزان و خانواده‌ها، تألیف جزوات مکمل درسی، تولید وسایل و ابزارهای آموزشی و بسیاری موارد دیگر برای معلمان در آینده دارای امتیازات مهمی خواهد بود. پیش بینی می شود امتیاز چاپ کتب برای معلمان امتیازی بین 10 تا 15 را در پی داشته باشد.

داشتن کتب چاپ شده چه مزیتی برای مصاحبه های شغلی دارد؟

داشتن کتب چاپ شده برای مصاحبه های شغلی نیز بسیار مهم است به هرحال انتشار یافته های علمی آن هم به شکل کتاب می تواند تاثیر زیادی در ذهنیت مدیران سازمانی که قصد به خدمت گرفتن شما را دارند داشته باشد. بنا براین چاپ کتاب به صورت مجزا و حتی تبدیل یافته های پایان نامه خودتان به شکل کتاب می تواند در پربار بودن رزومه شما و همچنین فعالیت علمی شما در رشته تخصصی خودتان را بیش از پیش برجسته سازد.

جهت استفاده از خدمات ما برای چاپ کتب تالیفی و ترجمه و همچنین تبدیل پایان نامه به کتاب تماس بگیرید.

تماس برای چاپ کتاب

خدمات چاپ کتاب  برای مصاحبه های ورود به دوره دکتری

نگارش کتاب و چاپ آن به صورت معتبر در رشته های تخصصی با کیفیت و سطح علمی مناسب
ترجمه کتاب در رشته های تخصصی با کیفیت و سطح علمی مناسب
تبدیل پایان نامه های دوره ارشد و دکتری به کتاب  با اخذ مجوز چاپ از وزارت ارشاد وشماره شابک ISBN و نیز فیپا از کتابخانه ملی
ویراستاری ادبی پایان نامه ها برای چاپ کتاب
صفحه آرایی کتب سفارشی متقاضیان
طراحی جلد با سلیقه نویسندگان کتاب
اخذ شابک و فیپا به صورت قانونی و معتبر
اخذ مجوز چاپ کتاب از وزارت فرهنگ وارشاد اسلامی
چاپ کتاب در قطع دلخواه متقاضیان به چاپ دیجیتال و کیفیت عالی
ثبت کتاب چاپ شده در کتابخانه ملی
اقدام به فروش کتاب در وب سایتها و نمایشگها های مختلف با نظر نویسندگان کتب

خدمات چاپ کتاب  برای مصاحبه های ورود به دوره دکتری